OFERTA


 - FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografuję przede wszystkim śluby. Kocham to, co robię i staram się by wszystkie emocje, które towarzyszą Wam w tym najważniejszym dniu zachować dla Was na zawsze. Reportaż ślubny udokumentowanie zdarzeń, wzruszeń, emocji, gestów. Jestem z Wami od samego rana, kiedy to Panna Młoda jest u fryzjera, kosmetyczki czy potem w skupieniu zakłada sukienkę ślubna, a Pan Młody w zdenerwowaniu wyczekuje Tej chwili. Następnie ważny moment, jak nie najważniejszy, jakim jest ceremonia ślubna. Pracuję tak, by nie rozpraszać, na moment staję się niewidoczna i kradnę Wasze spojrzenia, zdenerwowanie czy uśmiechy. A dalej bawimy się razem - Wy świętujecie, a ja chwytam ulotne momenty. Takim pełnym fotoreportażem chcę opowiedzieć Waszą historię, pokazać na fotografiach to, co najważniejsze. Staram się pokazać przede wszystkim Was, ale równie ważni są Wasi goście, detale czy miejsca.


Dopełnieniem całości reportażu jest sesja poślubna, najczęściej wykonywana innego dnia niż ślub. Wybranie innego dnia daje nam najwięcej swobody - nie rezygnujecie z tak cennych godzin Waszego dnia, nie musimy się spieszyć, nie martwimy się o to, czy aby sukienka się nie pobrudzi, a poza tym... innego dnia możemy pojechać wszędzie tam, gdzie sobie wymarzycie! Oczywiście w przypadku, gdy nie uda nam się wygospodarować dodatkowego dnia na plener, Waszą sesję zdjęciową wykonamy w dniu ślubu, wychodząc "po angielsku" w trakcie wesela. Ogranicza to możliwości, jednak jest to również możliwe.

Oddając cały materiał otrzymujecie spójną historię, która opowiada Wasze emocje.W mojej ofercie poza fotografią ślubną można znaleźć również:  


- FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA- SESJE Z BRZUSZKIEM

 
- SESJE PORTRETOWE

- I KOMUNIA ŚWIĘTA
- SESJE RODZINNE


Poza tym fotografuję również: 

- studniówki
- chrzest święty
- wieczory panieńskie
- niemowlaczki i większe pociechy
W razie wszelkich pytań, proszę o kontakt:

tel: 724 146 136
e-mail: foto@kmadrzynska.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz