O MNIEPasjonatka fotografii, która kocha uwieczniać na cyfrowej kliszy ludzkie emocje, gesty i myśli. Rozwija swoje umiejętności siedząc po nocach przy ulubionej muzyce i czytając nowinki dotyczące „fotograficznego światka”. Ciągle dążąc do perfekcji. Kocha również spełniać swoje marzenia, stąd nie obce jej tematy neurolingwistyki, rozwoju osobistego czy motywacji. Formalnie była studentka administracji. Po godzinach współpracowała z redakcją telewizji internetowej iTV24.com tworząc reportaże z najważniejszych wydarzeń w mieście, takich jak Smooth Jazz Festival, Enea Cup i wiele innych. Współpracowała z Gazetą Pomorską oraz Gazetą Wyborczą. Przede wszystkim jednak fotoreporter ślubny, który w tym najważniejszym dniu, towarzyszy Parom i skrada ich zakochane uśmiechy.

Ślub jest jedynym i niepowtarzalnym dniem w Waszym życiu, dlatego dołożę wszelkich stań, by również wspomnienia, które zachowają się w postaci fotografii były fantastyczną pamiątką na całe lata. Każda para jest niepowtarzalna, dlatego ofertę staram się indywidualnie dopasować do Waszych oczekiwań. Pragnę zaprzyjaźnić się z każdą z moich par, pokonywać stres wspierać i przekraczać granice, bo wiem, że dzięki temu nasza współpraca da naprawdę wyśmienite efekty, pełne naturalności i uczuć.
Jaki wg mnie jest przepis na dobre zdjęcia? To proste: być sobą! W swoje fotografie wkładam sporo serca i siebie, bo Wasz uśmiech i wzruszenie kiedy przeglądacie album jest dla mnie najpiękniejszą nagrodą!
Autor: Piotr Rafiński


Autor: Andrew Davies

     
  • Plener Marta i Piotrek
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz